Bebek Kapı Süsü

Kapı Süsleri

Denizci Kapı Süsü

630,00 KDV Dahil

Erkek Çocuk Kapı Süsleri

Safari Kapı Süsü

605,00 KDV Dahil

Kız Çocuk Kapı Süsleri

Safari Kız Bebek Kapı Süsü

580,00 KDV Dahil
605,00 KDV Dahil

Erkek Çocuk Kapı Süsleri

Balonlu Şirin Fil Kapı Süsü

510,00 KDV Dahil

Kız Çocuk Kapı Süsleri

Balonlu Şirin Fil Kız Kapı Süsü

610,00 KDV Dahil

İsme Özel Bebek Kapı Süsleri

Zürafa Kapı Süsü

585,00 KDV Dahil

Erkek Çocuk Kapı Süsleri

Aydede Balonlu Ayıcık Kapı Süsü

510,00 KDV Dahil
485,00 KDV Dahil

İsme Özel Bebek Kapı Süsleri

Uzay Kapı Süsü

525,00 KDV Dahil

Kardeşler İçin Kapı Süsleri

Kardeş Pilotlar Kapı Süsü

730,00 KDV Dahil

Erkek Çocuk Kapı Süsleri

Mavi Sıcak Hava Balonlu Kapı Süsü

415,00 KDV Dahil
580,00 KDV Dahil

Çok Satılan Bebek Kapı Süsü

Balonlar Gökkuşağı Kapı Süsü

645,00 KDV Dahil

Kız Çocuk Kapı Süsleri

Şato Kapı Süsü

570,00 KDV Dahil

İsme Özel Bebek Kapı Süsleri

Gökkuşağı Soft Kapı Süsü

605,00 KDV Dahil

Erkek Çocuk Kapı Süsleri

Balonlu Fil Kapı Süsü

510,00 KDV Dahil

Kardeşler İçin Kapı Süsleri

Denizci Kardeş Kapı Süsü

760,00 KDV Dahil

Ucuz Bebek Kapı Süsleri

Bulut Kapı Süsü

287,00 KDV Dahil

Erkek Çocuk Kapı Süsleri

Pilot Erkek Çocuk Uçak Kapı Süsü

485,00 KDV Dahil

Kız Çocuk Kapı Süsleri

Pembe Gri Kız Bebek Kapı Süsü

450,00 KDV Dahil
Yeni

Quilling Duvar Süsleri

Kır Bahçesi Quilling Duvar Süsü

455,00 KDV Dahil
760,00 KDV Dahil

Çok Satılan Bebek Kapı Süsü

Trenli Safari Bebek Kapı Süsü

565,00 KDV Dahil
Popüler

Erkek Çocuk Kapı Süsleri

Korsan Kapı Süsü

660,00 KDV Dahil

Kız Çocuk Kapı Süsleri

Deniz Kızı Simit Kapı Süsü

550,00 KDV Dahil
705,00 KDV Dahil
620,00 KDV Dahil
400,00 KDV Dahil
Yeni

Kardeşler İçin Kapı Süsleri

Menekşe ikili Melek Kız Bebek Kapı Süsü

625,00 KDV Dahil

Erkek Çocuk Kapı Süsleri

Dalda Baykuşlar Kapı Süsü

550,00 KDV Dahil
535,00 KDV Dahil

Kız Çocuk Kapı Süsleri

Aydede Süslü Kız Kapı Süsü

615,00 KDV Dahil

Kız Çocuk Kapı Süsleri

Arılı Bebek Kapı Süsü

655,00 KDV Dahil

Kardeşler İçin Kapı Süsleri

Baykuş Ailesi Kardeş Kapı Süsü

780,00 KDV Dahil
Yeni

Erkek Çocuk Kapı Süsleri

Arabalı Trafik Bebek Kapı Süsü

520,00 KDV Dahil
Yeni
430,00 KDV Dahil

Kız Çocuk Kapı Süsleri

Gökkuşağı Kız Kapı Süsü

490,00 KDV Dahil

Ucuz Bebek Kapı Süsleri

Renkli Bulut Kapı Süsü

275,00 KDV Dahil

Ürünler Yükleniyor
Bebek kapı süsü modelleri, bebek odası kapı süsü çeşitleri, en yeni kapı süsleri uygun fiyatlarla taksitli alışveriş Renkli Hayallerim'de.

Bebek odası kapı süsü son dönemlerin en popüler bebek odası dekorasyon tercihleri ​​arasındadır. Yaratıcı figürler, canlı renkler ve kişiye özel isim tercihiyle fark yaratan kapı süsleri, bebek ve çocuk odalarının kapılarını süslemek için en şık isimli aksesuarlardır.

Bebek Kapı Süsü Modelleri

Bebek kapı süsü modelleri renk seçeneklerine, kullanılan malzemeye ve hayal gücüne göre oldukça fazla çeşitte tasarlanabilir. Erkek bebek ve kız bebek için hazırlanan isimli modellerin yanında kardeşler için de tasarımlar yapılmaktadır. "Doğdu, abla oldu, abi oldu" yazılı modellerin yanında ikiz ve üçüz bebekler ve kardeşler için modeller de bulunmaktadır.

Keçe kumaştan hazırlanan modellerin yanı sıra, kaşmir, ahşap, quilling kapı süsleri de bulunmaktadır.

En çok tercih edilenler sevimli hayvan figürlerinin yer aldığı modellerdir. Bunu uzay ve gökyüzü temalı süsler takip etmektedir. Renkli Hayallerim Kapı süslerini kendi tercihlerinize göre kişiselleştirip, üzerine istediğiniz ismi yazarak sipariş verebilirsiniz. Önce hastane kapı süsü olarak ardından da evinizdeki bebek odası kapı süsü olarak birden çok yerde kullanabilirsiniz.

Bebek Kapı Süsleri Nasıl Hazırlanır?

Bebek kapı süsü yapımı kullanılacak malzemenin belirlenmesi ile başlar. İkinci aşaması ürünün dijital ortamda istenilen ölçülerde tasarlanmasıdır. Tasarlanan ürünler uygulama atölyelerinde el işçiliği kullanılarak özenle hazırlanır. Ürünler sağlıklı materyaller kullanılarak hazırlanır. Pofuduk ürünlerde keçe kullanılır ve içi elyaf ile doldurulur. Dikişleri sıfır dikiş diye tabir edilen kenarında görülmeyecek şekilde el ile dikilir.

Ahşap bebek kapı süsü ürünlerde su bazlı boyalar kullanılır. Kaşmir ürünlerde kaliteli kumaşlar yer alırken quilling (kağıt telkari) ürünlerde kağıt ve su bazlı tutkal kullanılır. Atölye ve ürün hazırlama aşamalarını gösteren fotoğraflarımıza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Özenle hazırlanan tasarımlarımız el ile dikiş görünmeyecek şekilde  tamamlanır. Ürünlerimizde kullandığımız figür ve isimlerin tamamına yakını elyaf dolguludur ve tasarımlar çeşitli yardımcı aksesuarlarla desteklenir. Elyaf dolgu ile desteklenen simit üzerine eklenecek şirin mi şirin hayvan motifleri, gökkuşağı, renkli balonlar ve bulutlar üzerine bebeğinizin ismini yazdırarak ona ilk hediyenizi verebilirsiniz.

Ömür boyu saklanacak olan modern tasarıma sahip hastane odası süsleme çeşitlerini sitemiz üzerinden seçebilirsiniz. İsim tercihiyle kişiye özel hale getirilecek olan kapı süsleri ile bebeğinizi kucağınıza aldığınız bu çok özel anınızda mutluluğunuzu gözler önüne serebilirsiniz.

Bebek Kapı Süsü Kapıya Nasıl Asılır?

Kapı süsü modellerinin tasarımı ve boyutuna göre değişmektedir. Keçe ürünlerde hiç bir aparat gerektirmeden her kapıya rahatlıkla asabilmek için çift taraflı kaliteli bantlar kullanılır. Birden fazla yerde kullanmak için yedek askı bantları da ürün içerisinde gönderilir. Ayrıca alternatif olarak askılık bölümleri de bulunur ve askı bulunan yerlere kolaylıkla asılabilir. Tül üzerine rahat bir şekilde tutturabilirsiniz. Ahşap, kaşmir ve quilling modellerde askılık bölümleri bulunmaktadır.

Bebek Kapı Süsü Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz

Hazırlayacak olan kişi veya kurumun resmi olarak faaliyetlerini sürdürmesi, mesafeli satış sözleşmesi, satış sonrası destek ve para iadesi gibi konularda muhatap bulmak adına önemlidir. El emeği ile hazırlanan kapı süslerini hazırlayacak olan kişi veya ekibin tecrübeli olmasına, kapı süsü yapımında kullanılacak olan malzemelerinin kalitesine dikkat edilmelidir. Sağlıklı olması, özellikle renk içeren boyalı ürünlerin kaliteli ve su bazlı boyalar ile boyanmış olması gerekmektedir.

Dolgu malzemesi için nefes alan elyaf gibi malzemelerin kullanılması ürünlerin sarkmasını ve uzun süre pofuduk olarak gözükmesini sağlamaktadır. Kullanılan yapıştırıcıların su bazlı olması gerekmektedir. Ürün üzerinde dikiş varsa dikiş iplerinin kaliteli olması kapı süsünün temizlenmesi sırasında bozulmaması için önemlidir. Renkli Hayallerim ekibi olarak başka bir yerde ürün yaptırıp istediği gibi gelmeyen hüsrana uğrayan ve tekrardan bize ürününü yaptıran müşterilerimizin sayısı oldukça fazladır.

Hastane Bebek Odası Kapısı Süsleme

Hastane bebek odası süslemesine gelen ziyaretçileri karşılamak için hastane bebek kapı süslemeleri ile başlanır. Tüllü kapı süslemelerinin yanında üzerinde yeni doğan bebeğin ismi yazan hastane kapı süsü modelleri kullanılır. Bunun yanında bebek odası kapı süsü ile uyumlu temada hazırlanan takı ve süsleme için kullanılan bebek süs yastıkları, ziyaretçilere günün hatırası için verilecek olan bebek hediyelikleri kullanılır.

Ayrıca bu ürünleri doğum seti olarak satın alabilirsiniz. Daha fazla detay için "Hastane doğum odası nasıl süslenir" başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.