Yeni

Quilling Duvar Süsleri

Kır Bahçesi Quilling Duvar Süsü

1.200,00 KDV Dahil
900,00 KDV Dahil
Yeni
950,00 KDV Dahil
Yeni

Kaşmir Melek Bebek Kapı Süsleri

Orkide Melek Kanatlı Kız Bebek Kapı Süsü

695,00 KDV Dahil
Yeni

Quilling Duvar Süsleri

Güzellik Quilling Duvar Süsü

1.250,00 KDV Dahil

Quilling Duvar Süsleri

Merhaba Dünya Quilling Duvar Süsü

1.500,00 KDV Dahil

Quilling Duvar Süsleri

Modern Quilling Duvar Süsü

900,00 KDV Dahil

Quilling Duvar Süsleri

Pamuk Şeker Quilling Duvar Süsü

1.100,00 KDV Dahil

Çok Satılan Bebek Kapı Süsü

Filli Kasnak El Yazılı Kapı Süsü

680,00 KDV Dahil
1.150,00 KDV Dahil
895,00 KDV Dahil

Kardeşler İçin Kapı Süsleri

Filli Kasnak Kapı Süsü

680,00 KDV Dahil

Duvar Süsleri

Duvar Süsleri

Evinizin duvarlarını çeşitli malzemelerden yapılmış rengarenk ve modern duvar süsü modelleri ile süsleyerek evinize renk katabilirsiniz. Dekorasyonların tamamlayıcı parçaları olan duvar süsleri, odalarınızın havasını bir anda değiştirebilir. Özel tasarımlarla siz de odalarınızda zenginlik yaratabilirsiniz.

Her renk ve tarzdaki dekorasyona uyum sağlayabilen, evinizde sanatsal farklar yaratan duvar süsleri ve tablo çeşitleri, bebek odası duvar süsü, ahşap duvar süsü, keçe duvar süsü, quilling aksesuarlarla hayalinizdeki dekorasyonu gerçeğe dönüştürüyor.

Duvar süsleri yanı sıra duvar çıkartmaları, duvar için harfler, rakamlar, boy cetvelleri, bordürler ve daha bir çok üründen oluşan dekoratif ürünlerle duvarlarınızı yeniden yorumlamak ve evinize rüya gibi bir dekorasyon sunmak mümkün.

Dekoratif duvar süslerini; bebek ve çocuk odalarında, mutfakta, banyoda, oturma odası ve salonda, banyo ve balkonda kısasa evinizin her köşesinde rahatlıkla kullanabilir, zevkiniz ve hayallerinizi duvarlarınıza yansıtabilirsiniz.

Duvarları dekore etmek için tablo, çerçeve, saat, ayna, duvar kağıdı ve boyanın yanı sıra keçe, metal, kağıt, ahşap, yapay veya kurutulmuş çiçek, makrome gibi bir çok malzeme kullanılarak kişiye özel tasarlanan sanat ürünleri kullanmanız odanıza zenginlik ve özgünlük katacaktır.

isimli duvar süsleri

Dekore edilecek oda için öncelikli olarak kullanım amacı ve kullananın yaşı, cinsiyeti ve zevkleri belirlenir. Bu doğrultuda odadaki diğer eşyaların renkleri, şekilleri, boyutları da göz önünde bulundurularak uyumlu bir dekorasyon çalışması yapılmalıdır.

Kullanım amaçlarına göre duvar süslemesi yapılacak odalara şöyle bir göz attığımızda en çok karşımıza çıkan bebek ve çocuk odası oluyor. Günümüzde aileler bebeklerinin odasını zevk ve coşkuyla hazırlayarak, süsleyerek bebeklerinin doğacağı günü heyecanla bekliyorlar.

Bebek Odası Duvar Süsleri

Bebek Odası Duvar Süsü

Anne baba olacağını öğrenen ebeveynlerimizin sabırla beklediği 9 aylık süreçte, özenle düşündükleri, kafa yordukları konulardan biri de bebek odası süslemesidir. İlk bir kaç aydan sonra cinsiyet öğrenilince ailelerimiz yenidoğacak bebeklerinin odasını hazırlamaya koyulurlar. Odanın renk seçimi, eşya ve mobilya seçiminden sonra küçük dokunuşlarla odaları daha anlamlı, duygu yüklü ve bebeğinize özel hale getirebilirsiniz. Bu dokunuşlar bebeğininiz isminin  yer aldığı dekoratif bebek odası duvar süsü olabilir.

En çok bilinen duvar süsleri; isim yazılı çıkartmalar, keçeden yapılan dolgulu pofuduk süsler, ahşap doğal görünümlü tablolardır. Farklılık arayanlar ve daha özel olsun isteyenler için tüm dünyada quilling olarak bilinen kağıt kıvırma yani kağıt telkâri sanatı ile yapılmış bebek odası duvar süsü modellerine odanızda yer verebilirsiniz. Özellikle el yapımı ürünler özgünlüğü ile ön plana çıkmakta ve tercih edilmektedir. Tasarımlarda daha çok çocukların sevdiği hayvan, kelebek, baykuş, çiçek, bulut, güneş gibi figürler kullanılarak uygun temalar oluşturulur.

Quilling (Kağıt Telkari) Pano Çerçeveler

Quilling Çerçeve Duvar Panosu

Çeşitli renk ve ebatta kağıdın kıvrılıp şekil verilmesiyle oluşan bu süslerde renkler birbirleriyle adeta dans edercesine uyumlu  gözükmektedir. Kağıt genişliğinin yüksek olması yani kağıdın zemine dik yapıştırılması, 3 boyutlu etki ve derinlik hissi yaratmakta ve oldukça ilgi çekmektedir. Odanıza klasik süslemeye göre daha sanatsal ve modern hava katacak quilling duvar süslerini daha yakından incelemek için: Quilling Art - Kağıt Telkari Sanatı sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Keçe Duvar Süsleri

Keçe Duvar Süsleri

Doğal renkli keçeden yapılan içi kaliteli elyafla doldurulmuş keçe duvar süsü modelli süslerdir. Pofuduk olduğu için rahatlık ve yumuşaklık hissi verir. Odanızın havasını hafifletir. Dolgulu olması 3 boyutlu etki kazandırarak figürlerin gerçekmiş gibi görünmesini sağlar.

 

Ahşap Duvar Süsü Tasarımlar

Ahşap Duvar Süsü

Doğal ince ahşap levhaların çeşitli şekil ve boyutlarda kesilip bir araya getirilmesiyle oluşur. Zemin üzerine ince bir işcilikle kesilen, kaliteli boyalarla boyanan figürlerle ürün tamamlanır ve zenginleştirilir. Odanıza doğanın ferahlığını ve sadeliğini katan ahşap duvar süsü modellerini rahatlıkla tercih edebilirsiniz.