Renklihayallerim.com

SIK SORULAN SORULAR

Neden Renklihayallerim’i tercih etmeliyim ?

Renkli Hayallerim, Türk Patent Enstitüsü tarafında tescillenmiş bir Markadır.

Renkli Hayallerim, el emeğiyle isimli bebek süsleri satışlarının yapıldığı  T.C. Ticaret Bakanlığı ETBİS sistemine kayıtlı onaylı online alışveriş mağazasıdır.

Öncelikle faaliyetlerimizi her türlü izin ve prosedürleri tamamlayarak resmi bir şekilde sürdürmekteyiz. Faaliyete başladığımız ilk günden beri müşteri memnuniyetini esas alan bir anlayışla çalışmaktayız. Faaliyet kolumuzda sizin de katkılarınızla gün geçtikçe daha da farklı ürünler hazırlamayı amaçlamaktayız. Şimdiye kadar sağladığımız %100 e yakın müşteri memnuniyetimiz bizi tercih etmeniz için en önemli etkendir. Bakınız : Müşteri Yorumları

 

Ürünlerde kullanılan malzemeler nelerdir ?

Kapı süsü, yastık, hediyelik magnet, anahtarlık ve lavanta keselerinde genellikle renkli keçe kumaş kullanılmaktadır. Pofuduk figürlerin içi elyaf dolguludur. Ayrıca kaşmir, quilling, ahşap ve pleksi ürünlerimizde mevcuttur ve bütün ürünlerde kullanılan ana malzemeler ürün açıklamalarında belirtilmektedir.

Ürünlerin kalitesini nasıl anlayabiliriz ?

İnternet sayfamızda satışı yapılan ürünlerin görselleri üzerinde hiçbir oynama veya değişiklik yapılmadan doğal halleri ile sergilenmektedir. Bu sebeple ürün kalitemiz ile ilgili kararınızı daha önce hazırlanmış ürünleri değerlendirerek verebilirsiniz. Kullanım amaçları doğrultusunda temin edebildiğimiz en kaliteli malzemeler kullanılarak ürünler hazırlanmaktadır.

Kapı süsleri duvara veya kapıya nasıl asılmaktadır ?

Kapı süsleri; arkasına koyduğumuz kaliteli ve kullanılan yüzeyde iz bırakmayan çift taraflı bantlar sayesinde kapıya veya duvara kolaylıkla asılabilmektedir. Bu sayede çivi çakmaya veya askı aparatları kullanmaya gerek kalmamaktadır. Talep edilmesi halinde uygun olan modellere ayrıca asma bölümü ilave edilebilmektedir.

Sipariş teslim süresi ne kadardır? Neye göre belirlenmektedir ?

Hazırlanan ürünler el emeği ile hazırlanan ve kişiye özel ürünler olduğu için sipariş teslim süresi, atölyemizin mevcut sipariş sırası ve üretim kapasitesine göre belirlenmektedir ve ürün açıklamalarında teslim süreleri belirtilmektedir.

Acil siparişler için nasıl bir usül izlenmektedir ?

Acil siparişlerinizi, ürünün birtakım işçiliğini atölyemiz haricindeki kişilere ekstra ücret karşılığında hazırlatarak imkanlar dahilinde karşılamaya çalışmaktayız. Normal teslim süresinden önce hazırlanacak öncelikli siparişlerinizde yukarıda belirtilen sebepten ötürü fiyat farkı oluşmaktadır. Öncelikli siparişlerde uygulanan fiyatlar yine ürün sayfalarında yer almaktadır. Hazırlanan ürün kalitesinde herhangi bir değişiklik olmamaktadır. Görsellerindeki ürün talep ettiğiniz şekilde hazırlanarak tarafınıza belirtilen tarihte ulaştırılacaktır.

İnternet sayfamızda alışveriş yapmak güvenli midir ?

Bilgilerinizin güvenliği için internet sitemizde SSL güvenlik protokolü kullanıyoruz.

SSL ile internet tarayıcısına girilen bilgilerin şifrelenerek transfer edilmesini (post edilmesini) sağlayan güvenlik protokolüdür. Veri trafiği şifrelenir ve şifreli trafik başkaları tarafından izlenemez, kredi kartı ve diğer kişisel bilgiler trafik izlenerek okunamaz.

Online olarak yani dijital dünyada datanın güvenliğini düşünen herkes için SSL önemlidir. Online alışverişle birlikte kart bilgileri ,  isim, adres, mail gibi kişisel verilerin güvenliği ve güvence altına alınmasını sağlamak için www.renklihayallerim.com internet sitemizde SSL kullanıyoruz.

SLL olduğunu nasıl anlarız ?


internet tarayıcınızın adres satırında yeşil kilit simgesini varsa ve üzerine tıkladığınızda “Güvenli Bağlantı” yazıyorsa SSL güvenlik protokolü kullanılmakta ve bilgileriniz şifrelenerek korunmaktadır.

ETBIS’e Kayıtlıyız

www.renklihayallerim.com Türkiye Cumhuriyeti Ticaret Bakanlığı ETBİS’e kayıtlıdır.

Renkli Hayallerim ETBIS'e kayıtlıdır.

Farklı model hazırlanma imkanı var mıdır ?

Hazırlanan ürünler genellikle kişiye özel ürünler olduğu için farklı model veya mevcut modeller üzerinde değişiklik taleplerinize göre ürünler hazırlanabilmektedir. Genel piyasa ürünlerinin dışında, başka sayfa veya kişilerin modelleri birebir taklit edilmemektedir. Bu yönde taleplerinizi ilgili kişilere iletmenizi rica ederiz. Ancak belli bir temada ürün hazırlatmak istiyorsanız, nasıl bir ürün istediğinizi mevcut iletişim kanalları üzerinden bize iletmeniz halinde mümkün olan en kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. Ürün çeşitliliğimiz müşteri talepleri doğrultusunda günden güne artmaktadır.

İade imkanı bulunmakta mıdır ?

Kişiye özel ürünler, tercih ettiğiniz şekilde hazırlanarak hazır olduğunda ürün görseli tarafınıza ulaştırılmaktadır. Onay vermeniz halinde teslimi yapılmakta, ürün üzerinde değişiklik talepleriniz ilk verdiğiniz sipariş detayları dikkate alınarak karşılanmaktadır. (İlk siparişinizden farklı ilave veya değişiklikler ücrete tabidir.) Tarafımızdan kaynaklanan eksik veya hatalı hususlar dışında kişiye özel ürünlerde iade söz konusu olmamaktadır.

Diğer ürünlerde yasal iade koşulları çerçevesinde, müşterinin de bu yasal koşullara riayet etmesi durumunda ücret iadesi yapılmaktadır.

Önceliğimiz müşteri memnuniyeti olduğu için bu konuda mümkün olduğunca müşterilerimize yardımcı olmayı ve kimseyi mağdur etmemeyi faaliyete başladığımız ilk günden itibaren prensip edindiğimizi bilmenizi isteriz.

Kapıda ödeme imkanı bulunuyor mu ?

Hazırlanan ürünler kişiye özel ürünler olduğu için, şimdiye kadarki tecrübelerimizden dolayı kapıda ödeme yöntemini kullanamıyoruz.

Ödeme seçenekleriniz nelerdir ?

Ödemelerinizi kredi kartı, banka kartı, eft/havale veya ptt havalesi yöntemiyle yapabilirsiniz. Ayrıca kredi kartına taksit imkanına da sahipsiniz.

Ürünlerin teslimatı ne şekilde yapılmaktadır ?

Hazırlanan ürünler ve verdiğiniz siparişler kargo şirketleri aracılığıyla tarafınıza ulaştırılmaktadır.

Satın aldığımız ürünlere ilişkin fatura gönderiyor musunuz ?

Ürünleriniz ile birlikte faturanız da tarafınıza gönderilmektedir.

Müşteri Yorumları | Renkli Hayallerim