Yeni
29,00 KDV Dahil
Yeni
29,00 KDV Dahil
Yeni
35,00 KDV Dahil
39,00 KDV Dahil
35,00 KDV Dahil
Yeni
29,00 KDV Dahil
Yeni
32,00 KDV Dahil
Yeni
35,00 KDV Dahil
28,00 KDV Dahil
27,00 KDV Dahil

Lavanta Keseleri

Denizci Lavanta Keseleri

25,00 KDV Dahil
25,00 KDV Dahil
29,00 KDV Dahil
730,00 KDV Dahil
35,00 KDV Dahil
33,00 KDV Dahil
32,00 KDV Dahil

BEBEK HEDİYELİKLER

Denizci Figürlü Magnetler

32,00 KDV Dahil
39,00 KDV Dahil
39,00 KDV Dahil

BEBEK HEDİYELİKLER

Fotoğraflı Magnetler

35,00 KDV Dahil
25,00 KDV Dahil

Lavanta Keseleri

Roket Lavanta Keseleri

27,00 KDV Dahil
29,00 KDV Dahil
25,00 KDV Dahil

Yükleniyor

Bebek Hediyelikleri

Bebek Hediyelikleri

Günümüzde doğumların vazgeçilmezi olan bebek hediyelikleri, doğum günleri, 40 uçurma, sünnet, diş buğdayı gibi bebek ve çocukların bütün özel günlerinde sevdiklerinize anı olması için hazırlanır.Geleneklerimizde ve dinimizde yeri olan bebek mevlüdüne gelen yakınlarınıza dağıtmak için hazırlanan bebek mevlüt hediyelikleri de vardır.

Heyecanlı bekleyişin ardından bebeğinizin doğduğu bu özel günü hatırlatması için, aileniz ve yakınlarınıza küçük hediyeler vermek sizi mutlu edecektir. Bebek şekeri olarak da bildiğimiz bebek doğum hediyelikleri çok geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Her zevk ve her cebe uygun olacak, kişiye özel tasarımlar ya da her yerde bulabileceğiniz seri üretim ürünler bulmak mümkün. Lavanta keseleri, kokulu taş, kokulu sabun, aynalı pleksi gibi birçok çeşitte magnet ya da keçeden anahtarlık olarak kullanılabilen bebek hediyelikleri günümüz modasında yerini almıştır.

Bebek Hediyelikleri Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Bebek Hediyelik Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bebek hediyeliği seçerken kalıcı olmasına, rahat saklanabilecek fonksiyonda olmasına, kaliteli malzeme kullanılmasına ve bunlarla birlikte fiyatına dikkat edilmelidir. İçinde şeker, çikolata kaplamaları vb. bulunan hediyelikler bozulma ihtimaline karşı uygun olmayabilir. Kokulu sabunlar da bir süre sonra erime veya şekil bozukluğu olma ihtimaline karşı çok tercih edilmeyebilir. Örneğin; bebek hediyeliklerde magnet kullanılmış olması buzdolabı üzerinde uzun yıllar kalmasını sağlayacaktır.Lavanta keseleri de vitrinlerde en güzel yerlerinde yıllarca süs olarak yerini koruyacaktır.

Renkli Hayallerim Bebek Hediyelikleri

Renkli Hayallerim Bebek Hediyelikleri

Renkli Hayallerim olarak bizler atölyemizde, en çok sevilen ve talep edilen bebek hediyeliklerden olan lavanta kesesi, magnet ve anahtarlıklar üretiyoruz. Bu şekilde kalıcı, kullanışlı, görsel olarak şık ve etkileyici ürünler tasarlıyoruz. Sizden gelen taleplere göre tasarımlarımızı hazırlıyor ve ürün çeşitlerimizi her geçen gün çoğaltıyoruz. Aklınızda olan tasarımı ekibimize bildirmeyi unutmayın.

Lavanta Kesesi

Lavanta Kesesi

Lavanta, hemen hemen her alanda kullanılan, hoş  kokuya sahip bir çiçektir. Kaliteli renkli keçe kumaş veya jüt kumaşla diktiğimiz keselere elyafla birlikte lavanta koyarak bebek hediyelikleri hazırlıyoruz. Elyaf koymamızın amacı şekil olarak düzgün ve pofuduk durmasının yanında yoğun bir lavanta kokusunun önüne geçmektir.

Keselerin üzerini sevimli hayvanlar, bebek, çiçek, deniz hayvanları, denizci figürleri, araba, uçak, taşıt gibi birçok figürle süslüyoruz. Keselerin ağzı renkli kurdelelerle bağlanır. Bebeğinizin isminin ve belirlenmiş ise doğum tarihinin yazıldığı yuvarlak kesilmiş renkli kağıt iliştirilir. Lavanta kesesi modellerimize isteğinize göre magnet eklenebilir. Mis kokulu lavanta keseleri ile hem kendi evinize hem sevdiklerinizin evine güzel ve ferah bir koku hediye edebilirsiniz.

Bebek Hediyelik Magnet

Bebek Hediyelik Magnet

Arkasına magnet yapıştırılarak hazırlanan hediyeliklerimiz genel olarak keçeden dikilmiş figürlerdir. Araba, gemi, bebek, kalp, kelebek, hayvan ve daha sayamayacağımız bir çok şekilde küçük figürlerden oluşur. Çoğunlukla içi elyaf dolgulu olup üç boyutludur. Tercihe göre dolgusuz da yapılabilir. Eğer bebek kapı süsü de alacaksanız bebek hediyelik magnetleri aynı temada hazırlayabilir ya da sizin istediğiniz formda bir magnet hazırlayabiliriz. Magnet hediyelikler herhangi bir metal eşyaya veya buzdolabına yapıştırılarak kolayca saklanabilir ve göz önünde olur.

Keçeden Anahtarlık

Keçeden Anahtarlık

Keçe figürlere anahtarlık takılarak kullanışlı hale getirilir. Bu şekilde bebek hediyelikleriniz her zaman sevdiklerinizin elinde, cebinde, çantasında yerini alacaktır. Hayal ettiğiniz her şeyi keçeden anahtarlık olacak boyutta dikip Renklihayallerim kalitesiyle sizlerin beğenisine sunuyoruz. Doğum haricinde özel günlerde çocuklarınız ve arkadaşları için sevilen karakterlerden oluşan anahtarlıklar yapabiliriz.

Kapı süslerini görmek için keçeden bebek kapı süsü modelleri sayfamıza göz atabilirsiniz.