%10
SET
Orijinal fiyat: ₺2.040,00.Şu andaki fiyat: ₺1.840,00. KDV Dahil
%10
SET
Orijinal fiyat: ₺2.060,00.Şu andaki fiyat: ₺1.860,00. KDV Dahil
%10
SET
Orijinal fiyat: ₺2.160,00.Şu andaki fiyat: ₺1.950,00. KDV Dahil
%10
SET
Orijinal fiyat: ₺2.200,00.Şu andaki fiyat: ₺1.990,00. KDV Dahil
%10
SET
Orijinal fiyat: ₺2.105,00.Şu andaki fiyat: ₺1.900,00. KDV Dahil
%10
SET
Orijinal fiyat: ₺2.280,00.Şu andaki fiyat: ₺2.050,00. KDV Dahil
%10
SET
Orijinal fiyat: ₺1.930,00.Şu andaki fiyat: ₺1.745,00. KDV Dahil
%10
SET
Orijinal fiyat: ₺2.040,00.Şu andaki fiyat: ₺1.840,00. KDV Dahil
%10
Orijinal fiyat: ₺2.060,00.Şu andaki fiyat: ₺1.860,00. KDV Dahil

Yükleniyor

Hastane Doğum Odası Süsleme Setleri

Hastane Odası Süsleme Setleri

Hamilelik heyecan verici uzun bir serüven. Bu süreçte sizi en çok mutlu eden şeyler bebeğiniz için alışveriş ve hazırlıklar yapmak olacaktır. Kıyafet, temel bakım malzemeleri, yatağı, puset vs. herşeyi aldınız. Hayatınızın en mutlu ve özel günü olan bebeğinize kavuşacağınız anı sabırsızlıkla bekliyorsunuz. Bu mutlu günde herşeyin kusursuz ve eksiksiz olmasını istiyorsunuz .

Bebeğinizi kucağınıza alacağınız bu günün aileniz ve sevdikleriniz için unutulmayacak bir anı olmasına önem veriyorsunuz. Bu sebeple günümüzde dekorasyon ve süsleme kapsamında hastane doğum odası süsleme setleri, bebek kapı süsü seti , takı yastığı seti, bebek hediyelik seti modelleri önemli bir yere sahiptir.

Renkli Hayallerim Doğum Seti

Renkli Hayallerim Bebek Kapı Süsü Seti

Renkli Hayallerim atölyesinde hazırlanan yenidoğan doğum seti ürünler genel olarak Bebek kapı süsü, takı yastığı ve Bebek hediyeliklerinden oluşur. İsteğe göre farklı ürünler de eklenebilir. Bu ürünleri set olarak satın almak size ekonomik yönden yarar sağlamakla birlikte görsel bir şölen sunacaktır.

Bebek Kapı Süsü Seti

Atlas Bebek Kapı Süsü Seti

Bebek kapı süsü seti, hastane Odası kapısını ve bebek odası kapısını süsleyecek olan bu ürünler bebeğinizin adı yazacak şekilde çeşitli figürlerle kombin edilen malzemelerden oluşur. Genel olarak keçe kullanılmasının yanı sıra kaşmir kumaşlar ve ahşap kullanılarak pek çok modelimiz mevcuttur. Keçelerin içi elyaf doldurularak boyut kazandırılır, pofuduk ve yumuşak bir doku elde edilir.

Kız, erkek bebek ve kardeşler için özenle tasarlanan ve dikilen modellerimiz her zevke ve her cebe hitap ederek, siz değerli ebeveynlerimizin hayranlığını kazanmaktadır. Ayrıca modellerimiz üzerinde renk, boyut gibi değişiklikler yapmak ya da ekibimizle birlikte tamamen kendi modelinizi tasarlamak mümkün. Takımlı modellerimizle sadece annelerin değil babaların da çok hoşlanacağı bir bebek kapı süsü modeliniz olabilir.

Takı Yastığı Seti

Takı Yastığı Seti

Takı Yastığı seti, yeni doğan doğum seti içerisinde kapı süsüne ilave olarak tamamlayıcı bir üründür. İstenilen şekil ve boyutlarda hazırlanabilen takı ve süs yastıkları genel olarak içleri elyaf dolgulu, üzerinde figürler olan, keçe veya kaşmir kumaşlardan yapılan süslerdir. Şekilleri dikdörtgen küçük bir yastığı andıracak biçimde olabileceği gibi bebeğinizin isminin baş harfi, ya da kapı süsüne uygun bir hayvan figürü şeklinde olabilir. Üzerine eklenen figürler dolgulu ya da dolgusuz olabilir.

Hastane doğum odasında takı yastığı olarak veya evde bebek odası süsü olarak kullanarak hoş bir görüntü oluşturabilirsiniz. Çok şık olan bu takı ve süs yastıkları, evinizde bebeğinizin odasında dekoratif bir parça olacak ve doğum hatırası olarak aileniz için güzel anılar taşıyacaktır.

Bebek Hediyelik Seti

Bebek Hediyelik Seti

Doğumların ayrılmaz bir parçası olan bebek hediyelikleri bebeğiniz ve sizin için unutulmaz bir anı olacaktır. Uzun ömürlü olacak şekilde ve kalitede hazırlanan bir bebek hediyelik seti modellerini yıllarca sevdiklerinizin buzdolabını, vitrinini ya da anahtarlığını süsleyebilir. Doğum setleri içerisinde en çok tercih edilen bebek hediyeliklerinin başında lavanta keseleri gelmektedir. Bunun akabinde anahtarlık şeklinde hazırlanan çeşitli figürler gelmektedir.

Renklihayallerim atölyesinde hazırladığımız lavanta keseleri keçe veya jüt kumaştan dikilmiş olup; içerisinde elyaf ve lavanta karışımı bulunur.