Hakkımızda

Renklihayallerim.com / Atölye

ŞİRKET BİLGİLERİ

Vergi Kimlik Numarası : 3430528271

Ticaret Ünvanı: Renkli Hayallerim

Telefon: 0553 510 91 84

www.renklihayallerim.com

Türkiye Cumhuriyeti

Ticaret Bakanlığı ETBİS’e kayıtlıdır.

Renkli Hayallerim ETBIS'e kayıtlıdır.

El emeğiyle; yaşamınızın en mutlu ve anlamlı anlarına renk katmak ve unutulmaz anılar bırakmak için; sizin hayal gücünüzden de faydalanarak çeşitli süs ve hediyelik eşyaların hazırlandığı bir atölyedir.

Doğum, baby shower, diş buğdayı, yaş günü, düğün, nişan, kına gecesi gibi sizin ve sevdiklerinizin özel günlerini; tamamen kişiye özgü tasarımlar ile farklı kılıyoruz. Yine kişiye özel isimli ve istediğiniz figürlerin yer aldığı kıyafetler ve hediyelik eşyalar ile sevdikleriniz için farklı ve özel hediyeler hazırlıyoruz.

Başlangıç olarak; renkli kumaş ve keçeler, tüller, kurdeleler ve çeşitli süs eşyaları kullanılarak hazırladığımız ürünler ile sizinle birlikteyiz, fakat sizlerin de önerileriyle ürün çeşitliliğimiz arttırmayı ve hayal ettiğiniz ürünleri size sunmayı planlamaktayız.

Size ve sevdiklerinize, elimizden geldiğince farklı, özel ve kaliteli ürünler hazırlamak, özel günlerinizi unutulmaz kılmak ve her şeyden önemlisi güveninizi kazanabilmek için sıfırdan başladığımız bu yolda 40.000’i aşkın kişilik bir aileyiz ileride daha büyük bir aile olmak dileğiyle…

Üretim Başlasın! :)

instagram 40Bin +Bizi Takip Edin