Hakkımızda

Renklihayallerim.com / Atölye

ŞİRKET BİLGİLERİ

Ticaret Ünvanı: Renkli Hayallerim

Telefon: 0553 510 91 84

www.renklihayallerim.com

T.C. Ticaret Bakanlığı ETBİS’e kayıtlıdır.

Tescilli Bir Markadır.

El emeğiyle; yaşamınızın en mutlu ve anlamlı anlarına renk katmak ve unutulmaz anılar bırakmak için; sizin hayal gücünüzden de faydalanarak çeşitli süs ve hediyelik eşyaların hazırlandığı bir atölyedir.

Doğum, baby shower, diş buğdayı, yaş günü, düğün, nişan, kına gecesi gibi sizin ve sevdiklerinizin özel günlerini; tamamen kişiye özgü tasarımlar ile farklı kılıyoruz. Yine kişiye özel isimli ve istediğiniz figürlerin yer aldığı kıyafetler ve hediyelik eşyalar ile sevdikleriniz için farklı ve özel hediyeler hazırlıyoruz.

Renkli kumaş ve keçeler, tüller, kurdeleler, ahşap, kağıt ve çeşitli süs eşyaları kullanılarak hazırladığımız keçe, kaşmir, ahşap, quilling ürünler ile sizlerleyiz. Sizden gelen taleplerle her geçen gün ürün modellerimizi artırmaya ve hayal ettiğiniz ürünleri sizlere sunmaya devam ediyoruz.

Size ve sevdiklerinize farklı, özel ve kaliteli ürünler hazırlamak, özel günlerinizi unutulmaz kılmak ve her şeyden önemlisi güveninizi kazanabilmek için sıfırdan başladığımız bu yolda 40.000’i aşkın kişilik bir aileyiz ileride daha büyük bir aile olmak dileğiyle…

Üretim Başlasın! :)

Atölyemiz

Renkli Hayallerim Tasarım Atölyesi

 

Renkli Hayallerim Tasarım Atölyesi

Siparişleriniz kişisel tercihlerinize göre dijital ortamda tasarlanıp uygulama atölyesine gönderilir.

 

Renkli Hayallerim Atölyesi Çalışma

 

Renkli Hayallerim Uygulama Atölyesi

Siparişleriniz uygulama atölyelerinde en ince ayrıntısına kadar dikkat edilerek el emeği ve özenle hazırlanır.

 

Renkli Hayallerim Keçe Deposu

 

Renkli Hayallerim Keçe Deposu

Geniş renk seçenekleri ve ürünler için gerekli olan ham maddeler atölyemizde hijyenik ortamdaki depolarda hazır bulundurulur. Bu nedenle siparişleriniz gününde teslim edilir.

 

Renkli Hayallerim Ürün Son Kontrol Bölümü

 

Renkli Hayallerim Son Kontrol

Hazırlanan siparişleriniz kullanım alanlarında (kapı,duvar vb.) test edilir. Son kontroller ve düzenlemeler yapılarak fotoğraf çekimine ve kargoya hazır hale getirilir.

 

Renkli Hayallerim Ürün Fotoğrafları Çekim Odası

 

Renkli Hayallerim Ürün Fotoğraf Çekimi

Hazırlanan ürünlerin fotoğrafları profesyonel stüdyomuzda çekilir. Çekilen fotoğraflar ve renkler üzerinde hiç bir oynama yapılmadan müşteriye gönderilir. Müşteri onayı alındıktan sonra paketlenerek kargoya verilir.

 

İnternet sitemizde yer alan tüm fotoğraflar ürünlerin orjinal fotoğraflarının boyutları küçültülmüş halleridir. Renkler üzerinde oynama yapılmaz.


%100 Müşteri Memnuniyeti

İnternet sitemizden güvenle sipariş verebilirsiniz. Müşteri memnuniyeti ve kaliteyi esas alan renklihayallerim.com hakkında yapılan yorumları okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

instagram 40Bin +Bizi Takip Edin

Cannot call API for app 380204239234502 on behalf of user 1509231049409982

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir