Merhaba ben Elif, yeni bir ürünümüz ile tekrar birlikteyiz.

Bu seferki ürünümüz fanatik babaların doğuştan fanatik çocukları için hazırlanmış oda/kapı süslerimizden ilki olan “Sarı Kırmızı Kapı Süsü”. Yakında benzer ve farklı renkteki diğer ürünlerimiz ile de sizlerle olmayı planlıyoruz.

Aşağıda tamamlanmış halini gördüğünüz ürünümüz, küçük yakışıklı beyefendi  Rüzgar’ın odası için hazırladı.  :)

 

 

Taraftar temalı oda ve kapı süsü yapma fikri aklımdaydı. Buna Rüzgar’ın babası İsmail Bey’in fikirleri de eklenince gayet şık ve sevimli bir ürün ortaya çıktı diye düşünüyorum. İsmail Bey oğlu için hazırlanacak bu ürünün harflerini, aslan ve futbolcu çocuk figürünü kendi seçerek bizim işimizi kolaylaştırdı. Seçimlerinin de doğru olduğu ürün tamamlanınca daha net ortaya çıktı, kendisine tasarımdaki yardımları için teşekkür ediyorum.

 

_ruzgar_2

 

İsmail Bey’in fikirlerine biz de bazı ilaveler yaptık. Başlangıçta planladığımız saha, kale, futbolcu, aslan figürlerini, güzel bir “RÜZGAR” ismiyle  süslesekte, bu yakışıklının kendi odası için hazırlanan bu süste başrolde olması gerektiğini düşündüm ve İsmail Bey’den rüzgarın bir fotoğrafını isteyerek RÜZGAR beyinde yerini almasını sağladım. Hazırladığım figürlerin önüne geçti Rüzgar’ın yakışıklılığı ama yapacak da bişey yok. Maşallah diyorum. :)

_ruzgar_1

Tam ürün tamamlandı teslim edilmek için hazır derken Cimbomun 20. şampiyonluğu ve dolayısıyla 4. YILDIZ’ı kazanınca ürüne bir ekleme yapmak durumunda daha kaldım.

 

 

4. yıldızı da ekleyince son halini alan ürünümüz Ayşin-İsmail çiftine teslim edildi ve RÜZGAR Bey’in odasındaki yerini aldı.

Rüzgar’a takımının şampiyonluklarını da gördüğü sağlıklı, mutlu ve rengarenk bir ömür diliyorum.

Yeni bir ürünümüzde sizlerle olmak üzere saygı ve sevgilerimle…

Sizde bebeğinize/çocuğunuza veya sevdiklerinize onları ifade edecek, odalarını/kapılarını renklendirecek, herşeyden önemlisi onları mutlu edecek bu veya benzeri süsler hediye etmek isterseniz,  sizlerden haber bekliyor olacağız! 

“HAYAL ETMEK SINIRI OLMAYAN BİR SANATTIR. SİZ HAYAL EDİN, BİZ GERÇEĞE DÖNÜŞTÜRELİM.”

 

 

Detaylar:

Kullanılan Malzemeler: Renkli ince ve kalın keçeler, fotoğraf, renkli iplikler, çeşitli tüller ve kurdeleler, elyaf, yapıştırıcı…

Boyut: Yaklaşık 50 cm uzunluğunda ve 50 cm eninde (Bebek veya çocuk odasının kapısında/duvarında kullanabilirsiniz.)

Asılma şekli: Ürünün üst kısmına askı kısmı yapılabilir.

                             Kurdeleler uzatılarak kapıya alttan ve üstten sarılacak şekilde yapılabilir.

                             Arkasına çift taraflı bantlar yapıştırılarak da hazırlanabilir. (Tavsiye ettiğim asma şekli budur.)

Fiyat:  Kargo dahil 

              İlave edilmesini veya çıkarılmasını istediğiniz figür veya yazı var ise bunu da artı ve eksi olarak fiyata yansıtmaktayız.

Not: Fiyatlandırmayı nasıl yaptığımızdan da kısaca bahsetmek istedim. Ürünün fiyatı:  Kul. Malzeme + Emek + Kargo Ücreti(fiyata dahilse)

          Ürünlerimizi fiyatlandırırken öncelikle verilen emeği ön planda bulunduruyoruz. Hazırlanan figür ve harflerin sayısı, detayı ve bunlar için harcanan vakti dikkate alarak fiyat belirliyoruz. “El emeği göz nuru” ifadesi kullanılır ya bizimde fiyat belirlerken dikkate aldığımız ilk unsur BU, daha sonra kullanılan malzeme ve varsa diğer maliyetleri ilave ederek ürün fiyatını belirliyoruz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir