Merhaba

Ben Renkli Hayallerim atölyesinden Elif

Bu yazımda size özel günler için hazırladığımız süslemelerden bahsetmek istiyorum.

Doğum, doğum günü, sevgililer günü, anneler günü gibi  bizim için ayrı bir anlamı olan özel günler en mutlu olduğumuz anların başında gelir. Bu günleri unutulmaz kılmak ve sevdiklerimizi mutlu etmek için elimizden geleni yaparız. Bizde atölyemizde özel günlerinizi renklendirmek için çeşitli süslemeler hazırlamaktayız.

Hazırladığımız bu süsleri size sırasıyla tanıtarak başlayalım. Ürünlerimizi tanıtırken çocuğunuz için bir doğum günü partisi olduğu varsayımından hareket edelim.

1. İSİMLİK 

Kişiye özel bir organizasyon söz konusu ise tabi ki, başroldeki kişi veya kişilerin isimlerin vurgulanması öncelikli yapılması gereken iş.

İstediğiniz renkte, boyutta, yazı tipinde isimlikleri sizin için hazırlıyoruz.

Çocuğunuzun sevdiği renkleri kullanabileceğiniz gibi rengarenk bir isimlik de isteyebilirsiniz. Yazı tipi ve boyutuna da siz karar verebilirsiniz.

Hazırlayacağımız ürünlerin her aşamasında sizin fikirlerinizi alarak tam olarak istediğiniz ürünü sizin için hazırlamak bizim önceliğimiz.

İsimlikleri renkli keçe veya kumaşları kullanarak iki farklı şekilde hazırlıyoruz. Boyutuna ve yazı tipine karar verdiğiniz isimliğinizi tek kat (dolgusuz) olarak veya dolgulu ve dikişli olarak da hazırlayabiliriz. Tek kat hazırlanması halinde fiyatı sizin için avantajlı olacaktır. Dolgulu hazırlandığında ise 3 boyutlu bir görünüm kazanacak ve daha şık duracaktır. (Aşağıda tek kat “İYİKİ DOĞDUN” yazısını, dolgulu olarak da “MEHMET” isimliğini görebilirsiniz.

mehmet

Örnek İsimlikler


zk2

_doga13

f3

 

 

 

 

 

 

 

 

2.FOTOĞRAF

Süslemelerimizi fotoğraflar ile ayrıca zenginleştiriyoruz. Bebeğinizin/çocuğunuzun fotoğrafları ilave edilerek hazırlanmış özel gün süsleri, hem onların hem de misafirlerinizin daha çok ilgisini çekecektir. Ürünlerimizi piyasada satılan özel gün süslerinden ayıran en önemli unsurlardan biri de süslemelerimize temaya uygun fotoğraflar ekleyerek kişiye özel hale getirilmiş olmalarıdır. Fotoğrafları dijital  ortamda bize ulaştırmanız halinde belli ölçülere kadar kendi imkanlarımızla fotoğrafları çıkartabilmekteyiz.

 

IMG_20150711_155510 IMG_20150708_200757

Mehmet Doğum Günü

 

ruzgar

 

 

 

 

 

 

3.SÜS FİGÜRLERİ

Değişik temalar ve bu temalara uygun figürler süslemelerin olmazsa olmazıdır.  Doğa, taşıtlar, deniz ve deniz canlıları, gökyüzü, uzay, hayvanlar, müzik gibi genel temalara ilişkin figürlerle birlikte bebeğinizin/çocuğunuzun ilgi alanına giren temalara uygun her türlü figürü süslemelere ekleyebiliyoruz. Örneğin; Farklı hayvanlarla veya sevimli taşıt figürleriyle süslemelerinizi renklendirebileceğiniz gibi, tamir merakı olan minikler için onların ilgisini çekecek tamir aletlerinin yer aldığı figürlerden de bir tema oluşturabilirsiniz.

 

IMG_20150708_200617Mehmet Doğum Günü

 

 

 

 

 

 

 

 

4.KARAKTERLER (Çizgi film kahramanları, süper kahramanlar gibi)

Çizgi filmler de miniklerin ilgisini çekmektedir. Süslemelere miniklerin sevdikleri çizgi film karakterleri ve süper kahraman figürlerini ilave ederek onların daha çok ilgisini çekebilir ve mutlu olmalarını sağlayabilirsiniz.

Mehmet Doğum Günü

 

 

 

 

 

 

 

özel gün süslemeleri özel gün süslemeleri özel gün süslemeleri
 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir