LOHUSA TACI (ABLA & TEYZE)

Lohusa Tacı (Abla & Teyze)

Merhaba ben Renkli Hayallerim Atölyesinden Elif.

Bu yazımızın konusu kardeşi olacak minik ablalar ile yiğeni olacak minik teyze ve halalar için doğum sonrasında hastanede ayrıca evde misafirlerinizi karşılarken takabilecekleri keçeden isimli ve şık bir lohusa tacımız.

Bebek bekleyen anne ve babaların heyecanını anlatmaya gerek yok sanırım. Ama birde  kardeşini ve yiğenini bekleyen minik abla, teyze ve halalar var. Çocuklar genellikle etrafında olup bitenlerin bir parçası olmak ve kendilerini her ortamda göstermek isterler. Bizde doğum sonrasında anneler için hazırladığımız lohusa taçlarını minik abla, teyze ve halalar için uyarladık.

Esra Hanım’ın kardeşi Doğa Bebeğin teyzesi için hazırlanan bu taç; özel ölçüler belirlenerek oluşturulan kalıplardan hazırlandı. Kalıpları bilgisayarda hazırlanan yazı, figür ve şekiller kalın ve ince keçelere en yakışacak renkler seçilerek uygulandı. Sonrasında birleştirilerek yukarıdaki resimdeki halini aldı. Ayrıca tacın etrafı aynı renk kurdele ile sarılarak daha rahat kullanılabilir hale getirildi.

Aldığımız haberlere göre Doğa’nın minik teyzesi bu tacı hem hastenede yiğeninin yanındayken hem de evde misafirlerini karşılarken hep takmış ve çok sevmiş. Bende burdan Esra Hanıma, bebeği Doğa’ya ve Doğa’nın Teyzesi ve bu tacın sahibi BUĞLEM’e sevgilerimi gönderiyorum.

Bu ürünümüze paralel olarak Babalar ve Abiler içinde rozetler ve yaka kartları bebek içinde yine isimli bandanalar hazırlıyoruz.

Bahsettiğim ürünler doğum günleri için özel olarak tasarlanabilmektedir.

 

 

Hazırlanma Süresi : (Elimizdeki sipariş durumuna göre teslimat süresi değişmektedir.)

Malzemeler : Taç, ince ve kalın renkli keçeler, kurdele

Not: Ürün özel sipariş üzerine hazırlanmış olup, üzerindeki yazı ve figürlerde ayrıca dış çerçevesinde değişiklik yapılabilir, tamamen sizin istediğiniz şekilde hazırlanabilir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir