Kız Bebek Kapı Süsleri ; Bu sayfayı okuduğunuza göre doğumu yaklaşan bir kız bebek bekliyorsunuz. Daha doğmadan süslü hazırlıkları başlamış bile :)
En güzel heyecanlardan birini yaşamaktasınız. Günler çabuk ilerliyor ve her şeyi tam yapmak istiyorsunuz. Renkli Hayallerim ekibi olarak bu heyecanınıza ortak olmak için, sadece sizin bebeğinize özel ürünler hazırlıyoruz.
Hazırladığımız ürünler el işi ile hazırlanabilen makine ile seri üretimi yapılamayan, bir eşi daha olmayan modellerdir. Her modelde yeni dokunuşlarla sizlere yeni mutluluklar sunuyoruz.
En çok beğenilen kız bebek kapı süsü modellerimizi alt tarafta sizler için derledik. Aklınızda olan başka bir model varsa bize ulaşın ve birlikte tasarlayalım.

Duru isimli Baykuş Ailesi Kız Bebek Simit Kapı Süsü - Duru isimli kapı süsü modelleri

Baykuş Ailesi Kız Bebek

Şirin bir baykuş ailesi. Aralarına yeni katılan kız bebekleriyle birlikte güneşli toz pembe bulutlarla süslü bir havada evlerindeki dalın önünde dünyaya bakıyorlar. İyiki doğdun kızım “DURU” diye sesleniyorlar herkese.

Kızınızın ismini ilan etmek, ileride hatırlaması ve mutlu olması için kapısına asıp fotoğraflar çektirebileceğiniz özel bir kapı süsü.

Ürün detayları ve sipariş için buraya tıklayabilirsiniz.

Deniz isimli çakıl bebek kapı süsü

Çakıl Kız

En çok tercih edilen modellerimiz arasında zirvede yerini alan bir tasarım. Sevimli , sade ve şık olduğu için anne ve babalar tarafından tercih ediliyor.

Çakılın üzerinde bulunan kıyafetin rengini seçerek , istediğiniz ismi yazdırarak tasarımı kişiselleştirebilirsiniz.

Ürün detayları ve sipariş vermek için buraya tıklayabilirsiniz.

Gökkuşağı Kız Kapı Süsü - Alya isimli kapı süsü

Gökkuşağı Kız

Dünyanızı renklendiren kızınız dünyaya gelmiş ve ona renkler , kelebekler , çiçekler , şirin hayvanlarla dolu bir karşılama hazırlıyorsanız eğer tam size göre bir model ile karşınızdayız. Uzun saçlı ve süslü elbiseli kız 2018’in yeni modellerinden biri. Gökkuşağı kız bebek kapı süsünü bebeğiniz büyüdüğünde de çok sevecektir.

Ürün detayları ve sipariş için buraya tıklayabilirsiniz.

Eda Bebek Bulut Yıldız Pembe Mor kapı süsü - Eda isimli bebek kapı süsü modelleri

Bulut Kız

Bulutların üzerinde uçuyorsunuz. Kızınız dünyaya geliyor. Hesaplı fiyatıyla da sizi bulutların üzerine çıkartacak sade ve şık kız bebek modeli. Üzerinde isim yazılı büyük bulut, yıldızlar ve bulutlar bulunan sarkıt kapı süsü.

Ürün detayları ve sipariş için buraya tıklayabilirsiniz.

Kız Bebek Kapı Süsleri

Açıklamalarıyla birlikte ürünlerimiz sürekli güncellenmektedir. Tüm kız bebek kapı süsü modellerimize buraya tıklayarak göz atabilirsiniz.