İkizler için Kapı Süsleri

İkizler için Kapı Süsleri

Merhaba Ben Renkli Hayallerim Atölyesinden Elif.

Bu yazımız Gamze Hanım’ın ikiz bebekleri için verdiği kapı süsü siparişi üzerine.

Gamze Hanım da bize instagram üzerinden ulaşan müşterilerimizden biri. Gamze Hanım instagram hesabımızdaki Denizci Kapı Süsünü beğenip ürün ile ilgili bilgi istedi. İkiz bebek beklediğini duyunca ben de ayrıca mutlu oldum. İkizlerin her şeyi ayrı bir sevimli olduğu için denizci temasını da onlara uyarlamaktan çok mutlu olduğumu söylemeliyim. Ürünle ve tasarımıyla ilgili Gamze Hanım’a bilgilendirmeyi yaptıktan sonra, siparişi netleştirdik ve sıra ikizlerin kapı süsüne geldiğinde de büyük bir zevkle ürünü hazırladığımı söyleyebilirim.

Denizci temasında ikizler Can ve Mete için biraz değişiklik yaptım. Normalde bu temada tek bulut kullanıyorum üzerine isimlik ve isim koymak için ama söz konusu ikizler olunca bulutların ebatlarını biraz küçülterek iki bulut kullanmaya ve ikisinin ismini de yine birbirinin aynı iki ayrı bulut üzerine yazmaya karar verdik Gamze Hanım ile birlikte. Üründe bebek ve çocukları temsilen kullandığım denizci figürünü de ikizler için iki tane yaptım. Ürünün geri kalan kısımlarını daha önce yaptığım denizci temalarından seçmeler yaparak hazırladım. Renkler sallanan figürler vs.

Yeni aldığım kesim makinesini de tam olarak kullanma fırsatım oldu bu üründe. Keçelerin kesimi hem daha düzgün oldu hem de daha az vakit aldı. Sonuç itibariyle ürün tamamlandığında yukarıdaki görselinde de gördüğünüz gibi gayet sevimli bir kapı süsü ortaya çıktığını söylemek yanlış olmaz  sanırım.

Ürün paketlenerek Gamze Hanım’a kargolandı, yerine ulaştı ve ikizlerin kapısındaki yerini aldı. Gamze Hanım’da sağolsun kapı süsünün yerinde fotoğrafını çekerek bana gönderdi ama fotoğrafta ışık problemi olduğu için ürünün renkleri tam olarak o fotoğraflarda kendini göstermediği için o fotoğrafları bu yazıya eklemedim. Gamze Hanım’a güveninden dolayı teşekkür ediyor, ikizler Can ve Mete’ye de sağlıklı ve mutlu bir ömür diliyorum.

Sizde bebeğiniz ve çocuğunuz için özel bir kapı süsü hazırlatmak istiyorsanız bizimle irtibata geçmeniz yeterli.

“HAYAL ETMEK SINIRI OLMAYAN BİR SANATTIR. SİZ HAYAL EDİN, BİZ GERÇEĞE DÖNÜŞTÜRELİM.

İkiz Bebek ve Çocuklar için Kapı Süsü İkiz Bebek ve Çocuklar için Kapı Süsü İkizler için Kapı Süsleri

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir