En Güncel Bebek Kapı Süsü Modelleri

En kıymetlilerimiz bebeklerimiz ve çocuklarımız. Hamilelik haberini aldığımız andan itibaren yaşama sevincimizi arttıran bebeklerimiz için her şeyin en güzelini isteriz. Eşyalarını alır, odalarını düzenleriz. Onlar için renkli ve mutlu bir hayat hayal ederiz. İsimli bebek kapı süsleri ile de onların dünyaya geldikleri anları daha da renkli bir hale getiririz. Rengarenk çeşitli figürler ile süslenmiş bebeklerin isimlerinin de yer aldığı kapı süsleri; hastane odasında misafirlerinizi ilk karşılayan, evinizdeki odasına veya duvarına renk katan ürünlerdir. İsimli olarak hazırlanıyor olmaları onlara ayrı bir anlam katmaktadır.

Ebeveynlerin tercihlerine göre, ismiyle anlamlı temalarda olabileceği gibi kız veya erkek bebekler için bir çok farklı temada hazırlanabilmektedir. Doğa ve hayvan figürleri, sevimli bebek figürleri, uçak, araba veya deniz figürleri, tuttuğunuz takımları temsil eden figürler, çizgi film karakterlerinden oluşan figürler ile ufku geniş olsun istiyorsanız uzay figürleri ile hazırlanabilecek hastane odası, bebek ve çocuk odaları için hazırlanan, büyüdükçe onların da seveceği ve isimlerinin yazılı olması sebebiyle anlamlı olan kapı ve duvar süsleri ile miniklerin hayatlarını renklendirebilirsiniz.

2018 Modelleri

İstenilen renkte ve şekilde kişiye özel olarak el emeği ile hazırlanan kapı süslerinin yanında takı veya süs yastığı olarak kullanılabilecek yine isimli yastıklar ayrıca misafirlerinize doğum sonrası hastanede veya evde hediyelik olarak dağıtabileceğiniz çeşitli şekilde magnet anahtarlık ve lavanta keseleri de yine bu süslerin üzerinde isimleri işlenerek veya etiketlerine yazılarak bebek veya çocuklarınız için hazırlanabilmektedir.

Bebekler için doğum öncesi babyshower partileri, doğum ve doğum sonrası diş buğdayı ve benzeri organizasyon veya toplantılar için hazırlanabilen bu süsler sadece bebekler için değil her yaştaki çocuklarınıza hitap edecek şekilde hazırlanabilmektedir.

Çocuğunuz için yeni bir oda yapmanız halinde veya doğum günü, sünnet gibi özel ve güzel günler içinde kullanılabilecek bebek süsleri keçe veya farklı çeşitte kumaşlar kullanılarak yine çeşitli süs malzemeleri ile hazırlanmaktadır. El emeği ile kişiye özel olarak hazırlanması sebebiyle sizin fikirlerinizin de ürünler hazırlanırken dikkate alınmasına imkan tanımaktadır. Sadece mevcut modeller ile sınırlı kalınmamakta ve sizin talepleriniz doğrultusunda hayal ettiğiniz her şekilde kapı süsü ve diğer bebek süsleri hazırlanabilmektedir. Sizde miniklerin hayatına renk katmak istemez misiniz? En Güncel Bebek Kapı Süsü Modelleri

 

 

Erkek için bebek kapı süsü

Kız için bebek kapı süsü

Kardeş için bebek kapı süsü

En Güncel Bebek Kapı Süsü Modelleri 2018

Çakıl Doğum Odası Süsleme Seti

 440,00  415,00 KDV Dahil

1 Adet Bebek Kapı Süsü
1 Adet Bebek Yastığı
30 Adet Magnet

Stok Kodu: BDS002 Kategoriler: , Etiketler: , , ,
Devamını oku

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir